Haber

Aleksandar Stanojeviç: “Oyuncularım harika bir karakter sergiledi”

– Aleksandar Stanojeviç: “Oyuncularım harika bir karakter sergiledi”

KONYA – Konyaspor Teknik Müdürü Aleksandar Stanojeviç, Trabzonspor karşısında çok rahat bir başlangıç ​​yapamadıklarını ancak rakibin kırmızı kart görmesinin ardından her şeyin daha kolay olduğunu belirterek, tüm oyuncularının harika bir karakter sergilediğini söyledi.

Konyaspor Teknik Müdürü Aleksandar Stanojeviç, Spor Toto Üstün Lig’in 32. haftasında Trabzonspor’u iç sahada 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu. Bugün dikkatini çeken en büyük noktalardan birinin galibiyetten çok taraftarların tutkusu ve pekiştirmesi olduğunu belirten Aleksandar Stanojeviç, “Buraya geldiğimden beri taraftarlarımızdan böyle bir destek almadım ama bu sefer aldık. Stadyumumuzun her köşesinden ve noktasından inanılmaz destek geldi. Bizi sonuna kadar desteklediler ve zorladılar” dedi.

“Kırmızı karttan sonra her şey daha kolaydı”

Maça ilk dakikalara pek iyi başlamadıklarını ifade eden Stanojeviç, “Trabzon bize göre daha iyi oynuyordu. Biraz kafamız karışmaya başladı. Pek iyi başlamadık. Öncelikle şunu söyleyebilirim. Bugün kırmızı karttan sonra her şeyin daha kolay olduğunu söyledik. İkinci yarıda daha iyi bir oyun ortaya koyduk ve tabii ki bu bizim için her şeyi kolaylaştırdı. Bunun için mutluyum. Bütün oyuncularım harika bir karakter sergiledi. Hepsinden çok memnunum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu