Ekonomi

Antalya’da 30’uncusu düzenlenen Food Product etkinliği tamamlandı.

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım AŞ (ANFAŞ) tarafından Anadolu Şefler Federasyonu iş birliğiyle Antalya’da düzenlenen 30. Uluslararası Yiyecek ve İçecek İhtisas Fuarı (Gıda Ürünleri) tamamlandı.

ANFAŞ Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde üç gün süren fuara 200’ün üzerinde firma ve 400’e yakın marka katıldı. 50 ülkeden profesyonel ziyaretçiyi yerli üreticilerle buluşturan fuarda beslenmedeki yenilikler, yeni tatlar tanıtıldı, röportajlar, paneller ve workshoplar düzenlendi.

ANFAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, yaptığı yazılı açıklamada, fuara gösterilen ilgiden memnun olduklarını belirterek, yeni işbirlikleri sayesinde Alman ve Türk pazarlarını dünyayla buluşturduklarını kaydetti.

Food Product’ın departman profesyonellerini bir araya getirerek tüm paydaşlara yeni dönem öncesi hazırlıklarını tamamlama fırsatı sunduğunu belirten Bıdı, “Fuarlar ihracatın görünmeyen kapısıdır. Şehrin tanıtımına ve ekonomisine katkısı büyüktür. Açılışını yaptık. Katılımcı firmalarımıza yeni ihracat kapıları.” İfadesini kullandı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu