Teknoloji

Çevrimiçi Korku Oyunu Phasmophobia Yeni Nesil Konsollara Geliyor

 
Geliştirici Kinetic Games, çevrimiçi işbirliğine dayalı psikolojik kaygıya odaklanan Phasmophobia’nın PlayStation VR2 desteğiyle Xbox Series ve PlayStation 5 için Ağustos ayında çıkacağını duyurdu. Oyunun konsol sürümlerinde isteğe bağlı olarak çapraz oyun özelliği bulunur. Phasmophobia ilk olarak 18 Eylül 2020’de Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak yayınlandı.
 
İşbirliğine dayalı kaygı oyunu konsollara geliyor
 
 
 
Phasmophobia, dört oyunculu çevrimiçi işbirliği modlarını destekleyen bir ruhsal kaygı oyunudur. Oyunda biz oyuncular bir grup paranormal araştırmacı oluşturuyoruz ve paranormal aktivitelerle dolu tehlikeli yerlere girerek elimizden geldiğince çok kanıt toplamaya çalışıyoruz. Hayalet avlama ekipmanlarımızı kullanabildiğimiz üretimde sık sık ürktüğümüz anlarla karşılaşırız.
 
Bildiğiniz gibi kendimizi hep diken üstünde hissettiğimiz oyundaki ortam karanlık ve kasvetli. 20 farklı hayalet türünün yer aldığı oyunda her araştırma süreci bir öncekinden farklılaşıyor ve bu bağlamda hayalet davranışları değişiyor. Ne yapacağımızı tahmin edemediğimiz hayaletler de bize şiddet dolu anlar yaşatıyor.
 
Oyun, Ağustos ayında yeni nesil konsollara ve PS VR2 sanal kulaklığına gelecek. Konsol versiyonu fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Phasmophobia yeni nesil konsol fragmanı
 
 

haber-sorgun.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu