Haber

HKP Genel Başkanı Nurullah Efe Ankut’a Bıçaklı Saldırı

Halk Kurtuluş Partisi (HKP) Genel Başkanı Nurullah Efe Ankut’a bıçaklı saldırı düzenlendi. Parti genel merkezinden yapılan açıklamada, “Bu olay sonucunda Genel Başkanımız başından yaralandığı gibi, saldırganlar tarafından da elinden bıçakla yaralanmış, eline dikiş atılmıştır. “

HKP Genel Başkanı Nurullah Efe Ankut; Dün öğle saatlerinde evinin yakınındaki bahçede yaşlı ağaçları keserek hırsızlık yapmaya çalışan bir grubu uyarması üzerine bıçaklı saldırıya uğradığı bildirildi. Partinin bugün yaptığı yazılı açıklama şöyle:

“Genel Başkanımız Nurullah Efe Ankut’a dün öğle saatlerinde çoğunluğu AKP’li bir kalabalık tarafından tamamen planlı ve organize bir saldırı düzenlendi. İnsana, hayvana ve doğa sevgisi herkesin bildiği Genel Başkanımız, silahlı saldırıya uğradı. Yaşadığı yerin yakınında bir çete, bahçedeki kendilerine ait olmayan yaşlı ağaçları keserek hırsızlık yapmaya çalışan AKP’li insan, hayvan ve doğa düşmanlarını uyardı, ardından bu kalabalık Genel Başkanımıza ve oğluna el bombalarıyla saldırdı. bıçaklar ve sopalar.

“KAFADAN YARALANDI”

Bu kalabalık aynı zamanda Başkanımızın eşine de müstehcen sözler yağdırdı. Aynı şekilde AKP’li Orta Çağcılar daha önce de benzer gerekçelerle Genel Başkanımıza ve ailesine saldırmaya kalkışmışlardı. Yani yaşananlar bunun devamı. Bu olay sonucunda Genel Başkanımız başından yaralanmış, ayrıca saldırganlar tarafından bıçakla elinden yaralanmış, eline dikiş atılmıştır. Ortaçağcıların saldırısında Başkanımızın oğlu da dizinden ve diğer yerlerinden yaralandı. “İddaayla ilgili hukuki süreç devam ediyor.”

(Fotoğraf: Arşiv)

beypazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu