Yaşam

İzleyenler Farkında! Yalıçapkını’nda Celal Şengör’ün Detayı Sosyal Medyayı İkiye Böldü!

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalı Oğlak dizisinin 1.bölümündeki düğün yemeği sahnesi aylar sonra gündem oldu. Dikkatli izleyiciler sahnede Celal Şengör’e çok benzeyen bir oyuncu olduğunu fark etti. Bu benzerlik sosyal medyayı ikiye böldü. Kullanıcılar ‘Celal Şengör olabilir mi?’ yorumlar yaptı

Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in paylaştığı Yalıçapkını yeni dönem yapımları ortasında izlediğimiz en iyi işlerden biri. Tanınmayan oyuncuların hayat verdiği karakterleri kısa sürede çok sevdik ve benimsedik.

Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Hayran Kansu gibi efsane isimlerin ekibe katılmasıyla uzun süre konuşulacak bir iş ortaya çıktı. Hikayesi, karakterleri, oyuncuların performansı diziyi zirveye taşıdı.

Yalıçapkını tabi ki Buçe Buse Kahraman’ın canlandırdığı Pelin karakteri nedeniyle seyircinin tepkisini çekiyor. Neredeyse her gün Pelin’den ve dizi ile gerçeği ayırt edemeyen bazı izleyicilerin nefret dolu söylemlerinden bahsediyoruz.

Pelin’in gündemi sürerken diziyle ilgili şaşırtıcı bir benzerlik tartışması sosyal medyada yayıldı.

Yalıçapkını’nın ilk bölümündeki düğün yemeği sahnesinde sağdaki masada oturan kişi Jeolog Prof. Dr. Celal Şengör’e benzerliği gündem olmuştu.

Kullanıcılar “Celal Şengör olabilir mi?” soruyu sordu Biz çok benziyorduk. Sizce bu kişi Celal Şengör mü?

Sahneyi buradan izleyebilirsiniz:

haber-elmadag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu