Haber

Kars’ta kadın kıyafeti giyen adam tedirginlik yarattı

KARS’ta mahallelerde kadın kılığında dolaşan erkekler tedirginlik yarattı. Vatandaşların şikayeti üzerine polis ekipleri sokak ve sokaklarda bu şahsı arıyor. Perşembe günü saat 06.30 sıralarında Halitpaşa Mahallesi’nde kadın giyimli ve sırt çantasıyla dolaşan adamı fark eden vatandaşlar, fotoğrafını çekerek polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen polisleri gören zanlı, sırt çantasını ve eşyalarını sıkıştırarak kaçtı. 4 bin 500 nüfuslu mahallede dün sabah saatlerinde şüpheli şahıs yeniden ortaya çıktı. Tanrıverdi Sokak ve Anıl Sokak’ta görülen zanlıyı yakalamak için polis alarma geçti. Bölgeye gelen ekipler cadde ve sokaklarda arama yaptı. Mahallede terk edilmiş binalar da dahil olmak üzere şantiyelerde arama yapan polis, zanlıya ulaşamadı. Arama çalışmaları devam ediyor.

“ERKEK NEDEN KADIN ELBİSESİNİN İÇİNDE YIKANMALIDIR”

Halitpaşa Mahalle Muhtarı Fermani Bay, “Burada kadın kılığında gizemli biri dolaşıyor. Önceki gün komşular görmüş. Sabah saatlerinde görülmüş. Kim olduğunu kimse bilmiyor. Polis ekipleri devriye geziyor, arıyor.” .Ne olduğunu bilmiyoruz, herkes endişeli.Bu kişinin bir an önce yakalanmasını istiyoruz’ dedi.

Halitpaşa Mahallesi sakinleri de kadın giyimli adamın kendilerini tedirgin ettiğini ve bir an önce yakalanmasını istediklerini söylediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu