Haber

Kayseri Büyükşehir’den esnafa ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan İlçesi İstasyon Caddesi üzerinde esnafları ziyaret eden Önder Büyükkılıç, esnafın sıcak ve samimi ilgisiyle karşılaştı.

Sarsıntı sürecinde esnafın durumu ile yakından ilgilenen, taleplerini dinleyen ve işlerinde bol kazançlar dileyen Önder Büyükkılıç, vatandaşlarla da sohbet etti.

Başkan Büyükkılıç esnaflara hayırlı ve bereketli işler temennisinde bulunurken, esnaf ve vatandaşlar da Büyükkılıç’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

İstasyon Caddesi’ndeki esnaf gezisi sırasında Büyükkılıç’ı ofisine davet eden vatandaşın davetini kabul ederek kahvelerini içti.

Başkan Büyükkılıç, esnafa sağduyu ve sadakatlerinden dolayı teşekkür ederek, “İstasyon Caddesi’ndeki esnaflarımıza yaptığımız ziyarette insanımızın güler yüzlü, insanımızın sağduyulu ve vefalı olduğunu bir kez daha gördük. içtenlikle teşekkür ederim. İstasyon Caddesi’ndeki esnafları gezerken bizi ofisine davet eden Nejla Hanım’ın davetini kabul edip kahvelerini içtik. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Büyükkılıç’a esnaf ziyaretinde Genel Sekreter Hüseyin Beyhan, Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcuman, Serdar Öztürk, Bayar Özsoy ve Ali Hasdal eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu