Haber

Kılıçdaroğlu, “Terör örgütleriyle irtibat halindeyiz diyor, ispat etmezsen alçaksın” diyen Erdoğan’a çok sert yanıt verdi.

İstanbul Buluşması’nın “Güçlü Sanayi, Güçlü Türkiye” programında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef aldı. Kılıçdaroğlu’nun TRT’deki propaganda konuşmasına ilişkin olarak Sayın Kılıçdaroğlu, TRT’ye yaptığı açıklamada terör örgütleriyle görüşme halinde olduğumuzu söyledi. diyor. Sayın Kılıçdaroğlu, ispatlayamıyorsanız aşağılıksınız. Onları inlerinde vurmakla görevlendirildik, terör örgütleriyle görüşmekle değil” dedi.

KILIÇDAROĞLU SOSYAL MEDYADAN YANIT

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a sosyal medyadan yanıt verdi. Erdoğan’ı bir kez daha TRT’den canlı yayına davet eden Kılıçdaroğlu, çok sert ifadeler kullandı.

“TEKRAR GİT”

Kılıçdaroğlu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Erdoğan ile görüşüyorsun demiyorum, sen teröristlerin hamisisin! Kanıt istiyorsan sana meydan okuyorum. Bu akşam TRT’de kendi televizyonunla karşılaş. yarın ya da cumartesi, teröristlerle işbirliği yapan bir korkak olduğunuzu herkese kanıtlayın.” Yapacağım!”

habersarayonu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu