Haber

MKE Ankaragücü, Lokman Hekim Sağlık Grubu ile sağlık sponsorluğu anlaşmasını yeniledi

MKE Ankaragücü Kulübü, Lokman Doktor Sıhhat Grup ile sağlık sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

MKE Ankaragücü Kulüp Lideri Faruk Koca ve Lokman Medikal Sağlık Kümesi Üst Yöneticisi (CEO) Süleyman Alper İnceöz, sarı-lacivertli kulübün Beştepe Tesisleri’ndeki imza törenine katıldı.

Lokman Hekim Sıhhat Group ile Ankara’nın en değerli markası MKE Ankaragücü’nün yeniden iş birliği yaptığını anlatan Faruk Koca, “Lokman Hekim de şehrimizin markası. İki markanın bir araya gelmesinin ciddi bir kazanç sağlayacağını düşünüyoruz. Sadece sponsorluk değil, grubun diğer alanlarda da Ankaragücü’ne katkılarını bekliyoruz.” söz konusu.

Sakatlıkların spor kulüpleri için korkulu bir rüya olduğunu dile getiren Koca, “Yöneticiler olarak en çok korktuğumuz şey sporcuların sakatlanması, uzun süre sahalardan uzak kalması. Çok büyük külfetler ödeyerek sporcuları transfer ediyoruz. Kalmak. Sahalardan uzaklaşmak kulüp için bir kayıptır.Bu anlamda sporda sağlık sponsorluğu olmazsa olmazdır.Türkiye sağlıkta dünyanın en önemli ülkelerinden biridir. Buradaki başarı spor alanındaki ihtiyaçlarımızı da karşılıyor.” ifadelerini kullandı.

Lokman Hekim Sağlık Grubu CEO’su Süleyman Alper İnceöz, sarı lacivertlilerde 3. yılını geçireceklerini hatırlatarak, “Ankara’nın en önemli markasına sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ankaragücü ile gönülden bir ilişkimiz var. Onlara emanetiz. Onlara gözümüz gibi bakacağız. Yeni sezonda da başarılar diliyorum.” değerlendirmesini yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu