Haber

Oğuzhan Uğur, “Can Güvenliğim Yok” Diyerek Salondan Ayrılan Kişiyle Tartışmayı Paylaştı

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, moderatörlüğünü Oğuzhan Uğur’un yaptığı Konular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Kılıçdaroğlu’nun karşıt görüşteki gençlerle buluştuğu programa Yüsra Övenç isimli kişiyle yaşanan gerginlik damgasını vurdu.

Oğuzhan Uğur, ‘Can güvenliğim yok’ diyerek programdan ayrılan Yüsra Övenç ile yaptığı sohbetin anlarını Twitter hesabından paylaşarak, ‘Kanun önünde hesap soracağız’ dedi!

Kemal Kılıçdaroğlu dün akşam Konular Açık Mikrofon programına konuk oldu. Saatlerce sürecek program, çarşamba akşamı seyirciyle buluşacak, karşıt görüşlü gençlerin Kemal Kılıçdaroğlu’na sorularını yöneltecek.

Sosyal medyada büyük ses getiren bölüme Yüsra Övenç’in “İzleyicilerin yüzde 90’ı CHP Gençlik Kolları’ndan” sözleriyle attığı ilk tweet; Daha sonra ‘Can güvenliğim yok’ diyerek programdan ayrıldı.

Tartışmaya AK Parti üyesi Mert Armağan’ın da katılmasıyla tansiyon yükseldi.

“Dünden beri baai basınının yanlış ve çirkin manşetleri nedeniyle ben ve hatta ailem küçük bir ekip tarafından ağır hakaretlere maruz kalıyoruz.” Uğur, söz konusu kişinin salondan ayrılmasından önce ortada geçen konuşmayı paylaştı.

“Adını hiçbir yerde anmadım, hedef koymadım. Tweetlerim aşağıda, bakın. Yalanlarının reytingi artınca doğru cevabı verdim ve ‘Yalan söylüyorlar, inanmayın’ dedim. “Bu bir hedef mi?” Uğur, “Hedef alındım” diyerek söz konusu kişinin sözlerini yalanladı.

Uğur, ardından “Tabii ki hukuk önünde hesap soracağız” sözleriyle hukuki sürecin başlayacağını duyurdu.

Oğuzhan Uğur, “bu konuda daha fazla açıklama yapmayacağını” da sözlerine ekledi…

Oğuzhan Uğur’un paylaşımına tepkiler de gecikmedi…

?

?

Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu