Haber

Şahinbey Belediyesi Aşırı Sıcaklara Rağmen Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

İlçe genelinde asfalt çalışmalarını her yıl artırarak sürdüren Şahinbey Belediyesi, çok sıcak havaya rağmen asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Şahinbey ilçesinin farklı yerlerinde eski ve bozulan yolları tamamen yenileyen Şahinbey Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Barak Mahallesi ve ilçenin çeşitli yerlerinde asfaltlama ve yama çalışması yaptı. Yaz mevsimiyle birlikte hız kazanan asfalt serim çalışmaları kentte 40 dereceyi geçen sıcak havaya rağmen kesintisiz devam ediyor. Çalışmaların devam edeceğini belirten Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Şahinbey Belediyesi olarak asfaltlama çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Asfalt dönemini açtıktan sonra mahallelerimizdeki aşınmış kilit taşı ve asfalt alanları yapıyoruz. Mahallelerimizdeki aşınmış kilit taşı ve asfaltı da söküp yerine trimer ile sıyırıp yeni asfalt döküyoruz. Çalışmalarımızın ve programımızın en büyük ihtiyacını görmek için beldemizin ve hemşerilerimizin memnuniyeti için asfalt üretiyoruz. Devam edecek.” Mahallelerimizde” dedi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun her zaman vatandaşların yanında olduğunu belirten Barak Mahalle Muhtarı Nazım Karakuş, “Mahallemizin asfaltı eskidi, yıprandı. Her zaman yanımızda olan Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na mahallemizin asfalta ihtiyacı olduğunu söylediğimizde bizi kırmadı ve ekiplerine yön verdi. Mahallemiz artık daha güzel ve temiz bir görünüme kavuştu” dedi. Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na bizlere verdiği takviyeler için teşekkür ederiz.

Barak Mahallesi sakini Hüseyin Yıldırım, yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirterek, “Ben yirmi beş yıldır bu mahallede oturuyorum ve Şahinbey Belediyesi’nin Şahinbey Mahallesi ve mahallemiz için yaptığı çalışmalardan çok memnunuz. Bizim mahallede de kilit taşı vardı. Belediyemiz kilit taşını söküp yerine asfalt döktü. Eskiden kilit taşı olunca her geçen araç yol bozulurdu. Yol bozulurdu” dedi. – GAZİANTEP

ofajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu