Haber

The Power of Love’da diskalifiye şoku! Kirli çamaşırları ortaya çıktı, Öykü Serter affetmedi!

Haftanın 6 günü Youtube ekranlarında seyirci karşısına çıkan Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı yarış programında herkesi şoke eden bir olay yaşandı.

9 gelin adayı ve 9 damat adayının aynı rezidansta 5 saat geçirdikleri programda her hafta bir eleme gecesi düzenleniyor. Dün akşam eleme gecesi ile seyirci karşısına çıktı.

Haftanın öne çıkan adayları Yaren ve Bilek oldu. Yarışmaya bu hafta veda eden yarışmacı gelin adaylarından Buse oldu.

Dave, gala gecesinde damat adaylarından Batuhan hakkında ilginç bir tez ortaya attı.

Çağrı, Batuhan’ın hayatında yarış dışında biri olduğunu söyledi. Batuhan ise eski sevgilisiyle görüştüğünü ancak sevgilisi olmadığını belirtti.

Öykü Serter, görüntülerin yayınlanmasının ardından diskalifiye edileceğini belirtti. The Power of Love’ın galasını kaosa çeviren bu olayın ardından yeni bir fragman yayınlandı.

Gerçek ortaya çıkıyor!

Bu akşam yayınlanacak bölümde Öykü Serter ve Kısmetse Olur grubu Batuhan’ın belirttiği kız arkadaşına ulaşarak röportaj yaptı.

Öykü Serter telefonla görüştükten sonra “Size takıntılı olduğunu nasıl anlarız, sizinle ilgisi olmadığı halde sizi takip etmediğini nasıl anlarız?” kelimeler işaretlendi. Sosyal medyada dolaşan iddialara göre Batuhan diskalifiye edilecek. Ancak net sonuç bu akşam yayınlanacak bölümde belli olacak.

sapanca-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu