Yaşam

Yapı Kredi bomontiada b sahnesinde: Murat Cem Orhan & Evrim Özkaynak TuzPiber 6 stand-up gösterisi

Yapı Kredi bomontiada “HAPPENIN’ With You” konser serisi, CRR Genel Sanat Yönetmeni, şef ve besteci Murat Cem Orhan ile caz solisti Evrim Özkaynak’ı 4 Nisan Salı günü saat 20.30’da sahnede bir araya getiriyor.

5 Nisan Çarşamba günü saat 20.30’da TuzBiber komedyenlerinin 15’er dakika sahne aldığı 6 parçalık gösteri b sahnesinde olacak.

Klasik müziğe deneyim odaklı yeni bir formu yeni bir mekanda getiren Yapı Kredi bomontiada, Duende Global’in katkılarıyla b-sahnede sahne aldı. seninle OLUYORkonser serisine 4 Nisan Salı akşamı  Murat Cem Orhan & Evrim Özkaynakikili ile devam.

Bugüne kadar Türkiye’deki bütün devlet senfoni orkestraları ve opera orkestralarını yöneten ve mesleğinin yanı sıra birbirinden değerli bestelere de imza atan Murat Cem Orhan, her hafta farklı bir müzisyeni ya da grubu b-sahnede ağırladı, bu sefer kendisi, sesi tiyatro ve müzik eğitiminden sonra. sahne performansıyla müzik dünyasında varlığını kanıtlayan Evrim Özkaynak ve bestelerini sahnede seslendirecek. Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşecek konseri, sanatçıların hazırladığı müzik listelerinin eşlik edeceği “Klasikler Sonrası Parti” izleyecek.

Yapı Kredi bomontiada b-sahne, 5 Nisan Çarşamba 20.30İçinde , bağımsız bir komedyen bir konuyu gündeme getirdi. Tuz biber’Programın sunuculuğunu Türkiye’nin en iyi komedyenlerinden 6’sının 15’er dakika boyunca sahne aldığı “Tuz Biber 6’lar” yapacak.

Etkinlik biletleri Mobilet’ten temin edilebilir. 18 yaş sınırı vardır.

Murat Cem Orhan & Evrim Özkaynak

Tarih:4 Nisan Salı

Saat:20.30

Tuz Biber 6’lı Ayaklı

Tarih:5 Nisan Çarşamba

Saat:20.30

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

nazimiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu