Haber

Bahçelievler’deki yangında balkonda bebekle mahsur kaldılar

–BAHÇELİEVLER’de 14 katlı rezidansta çıkan yangında bebekli bir aile 4. katın balkonunda mahsur kaldı. İtfaiye takımlarının yangını söndürüp dumanı tahliye etmesinin akabinde aile binadan tahliye edildi.

Bahçelievler Yenibosna Merkez Mahallesi Değirmenbahçe Caddesi üzerinde bulunan sitedeki 14 katlı rezidansın 4. katında saat 13.00 sıralarında şimdi belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı.  4. katta bulunan dairelerin pencerelerinden ağır bir duman çıkmaya başladı. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sıhhat ve polis takımları sevk edildi.

BALKONDAN YARDIM İSTEDİBebeği olan bir aile de ağır duman nedeniyle binadan çıkamayınca balkonda mahsur kaldı. Balkona çıkan baba, aşağıda bulunanlara seslenerek bebeklerinin olduğunu söyledi. İtfaiye takımlarının yangını müdahalesi sırasında rezidansta bulunanlar da dışarı çıkarılmaya başladı. Balkonda bebekle mahsur kalan aile, dumanın tahliye edilmesinin akabinde binadan çıktı. Birtakım bina sakinlerinin de evcil hayvanlarını kucaklarına alıp dışarı çıktıkları görüldü. Dumandan etkilenen bir kişinin tedavisi de olay yerindeki ambulansın içinde yapıldı.

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu