Haber

Çumra Belediye Başkanı Recep Candan: İstişarelerimizle Başarılarımızı Daha da Yükseğe Taşıyacağız

Çumra Belediye Lideri Recep Candan, ‘İstişare Buluşmaları’ kapsamında ;Fethiye, Küçükköy, Alemdar, Abditolu, Dedemoğlu, Üçhüyük, Eserli, Türkmenkarahüyük ve Büyükaşlama Mahallelerini ziyaret ederek mahalle halkı ile bir ortaya geldi.

Daha yaşanabilir bir Çumraiçin her alanda çalışmalarını ağır tempoda sürdüren ve bu kapsamda karış karış her mahalleyi ziyaret ederek ilçe halkı ile istişarelerde bulunan Çumra Belediye Lideri Recep Candan,Fethiye, Küçükköy, Alemdar, Abditolu, Dedemoğlu, Üçhüyük, Eserli, Türkmenkarahüyük ve Büyükaşlama Mahallelerini ziyaret etti. Lider Candan’a bu ziyaretlerde; AK Parti Çumra İlçe Lideri İbrahim Onbaşı, AK Parti Çumra İlçe Teşkilatı İdaresi, Meclis Üyeleri, Ünite Amirleri ve Belediye Lider Yardımcıları eşlik etti.

Başkan Candan yapılan bu programlar ile amaçlarının Çumra’nın geleceğine tüm hemşehrileriyle birlikte istişare geleneğiyle istikamet vermek olduğunun altını çizdi. Candan; “Bizim sıkıntımız Çumra ve Çumra’mızın hoş insanın gereksinimlerini gidermek onların taleplerini karşılamak bizim en büyük gayemiz. Bu kapsamda yaptığımız ‘İstişare Buluşmaları’ ile hem mahallelerimize ayrıntılı bir halde bakma fırsatı buluyor, hem de nerede bir gereksinim varsa onu tespit edip tahlile kavuşturmak için çaba ediyoruz.Fırsat buldukça hemşehrilerimiz ile bir ortaya geliyor gönül gönüle vererek istişarelerimizi yapıyoruz. Bu ziyaretlerden elde ettiğimiz kazanımlar içinde en kıymetlisi adım adım gezdiğimiz tüm mahallelerimizde hemşehrilerimizin devlete ve bize olan itimatlarının tam olduğunu görmek. Onların takviyeleri ve duaları bizim alanda yaptığımız çalışmalar için en kıymetli etken.Her fırsatta ilçe sakinlerimizle bir ortaya geleceğiz ve bu istişarelerle başarılarımızı daha da yükseğe taşıyacağız inşallah” dedi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu